Vip Kongre
congress@vip.com.tr
VIP'ten Kayak Tutkunlarına "VIP Skiline" Programları - 06.12.2010

VIP Turizm, komşu Bulgaristan’dan Amerika’nın en popüler kayak merkezi Aspen’e, kayak turizminin vazgeçilmez ve klasik  ülkeleri İsviçre ve Avusturya’dan; Akdeniz’in gözde kayak merkezi olan İtalya’ya heyecan dolu programlar hazırladı. Bu sezonun en iyi merkezlerini kapsayan tur programları “VIP Skiline Turları”nı olarak kar sporu ve adrenalin tutkunlarının beğenisine sunuldu.

100 farklı tesiste, birbirinden özel şalelerde ve lüks otellerde konaklama imkanı sunan kayak turlarıyla VIP Turizm ayrıcalığı ve kalitesini yaşayacaksınız.Programlarla ilgili detaylı bilgi için 0 212 444 7 847 arayabilir veya www.vip.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

VIP SKILINE Tur Programları

St.Moritz
29 Ocak ve 05 Şubat 2011 hareketle
997 Euro’dan başlayan fiyatlarla
Pegasus Havayolları ile 7 gece 8 gün

St. Moritz dünyanın en çok tanınan ve en lüks kayak merkezlerinin başında geliyor. Tüm yıl boyunca tatil yapabilme olanağı ise St. Moritz’i diğer kayak yerlerinden ayıran en önemli özellik. Burası tüm kış sporlarına imkan tanıyan, bunun yanında polo, golf ve kriket gibi başka sporlara da destek veren bir bölge. Ayrıca gurmeler ve müzik tutkunları için de oldukça zengin seçenekler sahip bir merkez. Bu nedenle St.Moritz, yıl içerisinde bir birinden özel gurme ve müzik festivalleri ile kayak dışı etkinlik arayanların ilk tercihleri arasında yer alıyor.

Bansko Kayak Turu
29 Ocak ve 05 Şubat 2011 hareketle
597 Euro' dan başlayan fiyatlarla
THY ile 7 gece / 8 gün

Bansko Kayak Merkezi , Bulgaristan’ın  en büyük ve en iddialı kayak merkezi... Şimdiden 2014 Kış Olimpiyatları için komitenin onayını aldı ve bu büyük etkinliği heyecanla bekliyor. Bu nedenle de Avrupalı kayakçıların da yeni favorisi ve trend merkezi olacağa benziyor. Dünya şampiyonu Alberto Tomba’nın kayak yaptığı, 2 bin 600 metrede Tomba ismiyle anılan, çok ünlü ve siyah zorluk derecesine sahip kayak pisti de Bansko`da bulunuyor. 

Madonna Di Campilio Kayak Turu
1197 Euro’ dan başlayan fiyatlarla
29 Ocak 2011 - 05 Şubat 2011 hareketle
Pegasus HY ile 7gece / 8 gün

VIP Turizm, İsviçre, Fransa ve Amerika turlarının dışında İtalya’nın Madonna Di Campilio gibi önemli bir kayak bölgesine yeni turlar düzenliyor. Bu yıl ilk defa tur düzenlenecek olan Madonna Di Campilio özellikle oteller ve kayak alanlarının iç içe olması ve sahip olduğu lüks alışveriş merkezleri ile bölgenin alışveriş sahası olarak tanınıyor. Ayrıca Madonna Di Campilio, komşuları Folgarida ve Marilleva’ ya bağlı geniş bir kayak yapma alanına sahip olduğu için İtalya’nın en gözde ve en geniş kayak merkezlerinden birisi.

Zell Am See Kayak Turu
29 Ocak ve 05 Şubat 2011 hareketle
1197 Euro’dan başlaya fiyatlarla
Pegasus HY ile 7 gece / 8 gün

Muhteşem göl manzarası eşliğinde kayabileceğiniz, gece hayatıyla meşhur Zell Am See, Avusturya’nın en iyi kayak merkezleri arasında gösteriliyor. Hareketli gece hayatı ve eski şehir merkeziyle ünlü Zell Am See, Avusturya'nın Salzburg bölgesinde yer alıyor. Zell Am See, farklı kategorilerde kayak sevdalılarına hitap eden pistleri ve eğlenceleri ile öne çıkıyor. Ayrıca kayak dışı aktiviteleri ve şehir merkezine yakınlığı nedeniyle sahip olduğu ulaşım kolaylığı bu merkeze ilgiyi arttıran faktörlerden bazıları.

Kitzbühel Kayak Turu
29 Ocak ve 05 Şubat 2011 hareketle
1577 Euro’dan başlayan fiyatlarla
Pegasus HY ile 7 gece / 8 gün

Kitzbühel,ulaşım kolaylığı ve Tiroller’in güzelliği ile Alp’lere iyi bir alternatif olarak öne çıkıyor. Münih’e 2 saat mesafede olması, burayı özellikle Alman kayak severlerin ve sınır ülkelerin hafta sonu kaçamağı için ideal bir kayak merkezi haline getiriyor. Burası geleneklerine bağlı Avrupalıların yanı sıra gece hayatına öncelik veren genç kayakçıları ve snowboardcular için de popüler bir mekan. Kayak okulu uluslararası bir üne sahip olan Kitzbühel, üç kayak merkezinin bulunduğu geniş bir vadide yer alıyor. Dünya Kupası’yla akıllarda kalan Hahnenkamm alanıyla profesyonellere; Horn ve Bichlalm gibi alanlarla da de her yaşa ve her seviyeye hitap ediyor.

Lench Kayak Turu
20 Ocak 2011 - 05 Şubat 2011
1427 Euro’dan başlayan fiyatlarla
THY ile 7 gece / 8 gün

Arlberg Kayak Bölgesi'nin tam merkezinde bulunan Lech, Avusturya'nın en gözde kayak merkezlerinden biri olmasıyla birlikte küçük ancak lüksün tüm imkanlarını barındıran bir merkez. Avrupa jet-setinin uğrak yerlerinden olan Lech 84 teleferik, 260 kilometrelik düzeltilmiş pist ve 180 kilometrelik açık rampasıyla farklı seviyelerdeki kayakçılara hitap ediyor. 

Courchevel Kayak Turu
29 Ocak ve 05 ŞUBAT 2011 hareketle
1737 Euro’dan başlayan fiyatlarla
THY ile 7 gece / 8 gün 

Courchevel, Trois Valeés (üç vadi) olarak anılan; Courchevel, Meribel ve Val Thorence'a arasında kayarak geçiş imkanı sağlayan bir bölgede yer alıyor. Bu bölge 600 pist ve 189 liftle dünyanın en geniş kayak alanlarından birisi olarak tanınıyor. Beş ayrı platodan oluşan bölge dünyaca ünlü seçkin konukların, alternatif spor tutkunu genç kayakçıların, ailelerin, dağ yaşamı arayanların cazibe merkezi. Bölgede kayak dışında çam ağaçları arasında keşif yürüyüşleri, buzda karting, apres ski gibi bir çok aktiviteye de katılma şansına sahipsiniz. Bowling, kapalı yüzme havuzu, sauna, squash, olimpik pistte buz pateni, ski jumping, paragliding, deltagliding ve mountain flying burada yer alan kayak merkezlerindeki spor etkinliklerinden sadece birkaçı.

Aspen Kayak Turu
29 Ocak ve 05 ŞUBAT 2011 hareketle
2477 Euro’dan başlayan fiyatlarla
THY ile 7 gece / 8 gün 

Aspen, Colorado’ nun en kalabalık yerleşim birimi olarak biliniyor. Geçmişte madencilik kampı olarak kurulmuş ve adını bu bölgede yetişen bir ağaçtan alan Aspen şu anda dünyanın ve Türkiye’nin en iyi kayak merkezlerinden birisi olarak görülüyor. Merkez, özellikle yüksek gelir seviyesinde turistlere ev sahipliği yapıyor. Aspen, uçsuz bucaksız tepeleri, kalabalık olmayan pistleri, çekici ve ilginç mimarisi, canlı ve enerjik gece hayatı, Amerika'daki en nevi şahsına münhasır dağ restoranları ile özellikle Amerikalı kayak severlerin en popüler kayak destinasyonu. 

Copyright ©  VIP Turizm